شناسه : 153426187

ثبت نام 836 نفر به صورت اینترنتی در مراسم معنوی اعتکاف سال 1440 در شهرستان یزد


معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: در مجموع 836 نفر به صورت اینترنتی در مراسم معنوی اعتکاف سال 1440 شهرستان یزد ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام علی کارگر معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به اتمام مهلت ثبت نام ایرنتی جهت حضور در مراسم معنوی اعتکاف رجبیه سال 1440 گفت: در مجموع 836 نفر در شهرستان یزد جهت حضر در این مراسم معنوی ثبت نام کرده‌اند.

وی با اشاره به آمادگی 17 مسجد سطح شهرستان جهت ثبت نام اینترنتی از علاقه مندان به شرکت در این مراسم معنوی اظهار داشت: با توجه به تقارن زمان اعتکاف با روز پایانی سال و آغازین روزهای سال جدید تنها ثبت نام در 6 مسجد سطح شهرستان با استقبال علاقه مندان صورت گرفته است.

کارگر با بیان اینکه تاکنون آمار مساجدی که ثبت نام در آنها به صورت حضوری انجام می‌گیرد جمع آوری نشده است اظهار داشت: همچنین در برخی مساجدی که ثبت نام در آنها به صورت اینترنتی صورت گرفته تعدادی هم به صورت حضوری ثبت نام شده‌اند.

وی تصریح کرد: ثبت نام اینترنتی در بخش برادران تنها در مسجد ملأ اسماعیل و در بخش خواهران در مساجد اهرستان، یعقوبی، اعظم کوچه بیوک، قمر بنی هاشم خیرآباد و 14 معصوم امامشهر صورت گرفته است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: از مجموع ثبت نام کنندگان اینترنتی 243 نفر را برادران و 593 نفر را خواهران تشکیل می‌دهند.

کارگر تصریح کرد: بیشترین تعداد معتکف ثبت نام کننده به صورت اینتر نتی مربوط به مسجد ملأ اسماعیل با 243 نفر ویژه برادران و بیشترین تعداد معتکف ثبت نام کننده خواهر مربوط به مسجد اعظم کوچه بیوک با 171 نفر می‌باشد.

وی افزود: در بخش خواهران 147 نفر در مسجد اهرستان، 56 نفر در مسجد یعقوی، 129 نفر در مسجد قمر بنی هاشم خیرآباد و 89 نفر درمسجد 14 معصوم امامشهر به صورت اینترنتی ثبت نام کرده اند.

کارگر با بیان اینکه ثبت نام حضوری در مساجد میزبان معتکفین تا روز شروع این مراسم معنوی ادامه دارد افزود: علاقه مندان به شرکت در این مراسم معنوی که موفق به ثبت نام اینترنتی نشده‌اند می‌توانند به مساجد میزبان معتکفین مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

شایان ذکر است مراسم معنوی اعتکاف طی روزهای 29 اسفند ماه 97 الی 2 فرودین ماه 98 برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.