شناسه : 153536037
نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان:

توسعه شبکه های گازرسانی عاملی در جهت ایجاد زیرساخت های اقتصادی و رونق تولید


نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان از توسعه شبکه های گازرسانی به عنوان عاملی در جهت توسعه زیرساخت های اقتصادی در راستای تحقق شعار رونق تولید نام برد.

نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان از توسعه شبکه های گازرسانی به عنوان عاملی در جهت توسعه زیرساخت های اقتصادی در راستای تحقق شعار رونق تولید نام برد.

آیت الله ناصری در این دیدار ضمن تشکر از مجموعه شرکت گاز استان یزد که با تلاش و پشتکار فراوان به دنبال خدمت رسانی به هم استانی های عزیز و توسعه شبکه های گازرسانی می باشند، توصیه هایی در جهت کسب رضایت خداوند و خشنودی مردم و آبادانی استان ارائه و با تأکید بر حفظ بیت المال و تلاش جدی در انجام امور محوله از خداوند متعال برای مسئولين توفیق خدمت بيشتر به مردم شريف و نجيب این استان خواستار و  آرزو کردند تا با ارائه خدمات بيشتر، كمبودهاي موجود به نحو احسن جبران شود.

وی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک افزود: مسئولین ذیربط می بایست با برنامه ریزی صحیح، زمینه های لازم به منظوربهره وری حداکثری از این نعمت خدادادی وافزایش رفاه عمومی را فراهم آورده و مردم نیز متقابلا با استفاده صحیح، شکرگذار این نعمت با ارزش باشند و همگی با تلاش در جهت حفظ ذخایر موجود، نسل های بعدی را نیز از این گوهر گرانبها بهره مند سازند.

در بخش دیگری از این دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن قدرانی از نگاه ویژه مسئولین استان بویژه حضرت آیت الله ناصری، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد نسبت به اقدامات و خدمات صورت پذیرفته توسط این شرکت، همراهی مسئولین را مایه دلگرمی و انگیزه ای جهت تلاش بیشتر به منظور خدمت رسانی به مردم و توسعه و آبادانی استان دانست.

علی اکبر میدانشاهی در ادامه گزارشی از عملکرد گاز استان یزد ارائه کرده و تصریح نمود: خرسندیم از اینکه اعلام کنیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بنام «رونق تولید» نامگذاری شده است،  بخش اعظمی از تجهيزات مورد نياز صنعت گاز با تلاش کارشناسان و تولید کنندگان داخلي ساخته شده و به دنبال آن در اجرای پروژه ها نیز از خدمات پیمانکاران بومی بهره گیری شده است.

وی در ادامه ضمن اشاره به بیانیه مهم و راهبردی گام دوم انقلاب، اصلی ترین برنامه ها و اهداف این شرکت را گازرسانی به صنایع بر شمرد و افزود: امیدواریم با انجام گازرسانی به 500 واحد صنعتی استان در سال جاری علاوه بر حمایت از صنعت داخلی و رونق تولید، موجب اشتغال نیروهای مستعد و کارآمد به عنوان یکی از ظرفیتهای مهم استان شویم.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.