شناسه : 153500765
معاون راهداری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد:

تمام محورهای استان یزد باز است/آماده باش اکیپ ها و گشت های راهداری در تمام نقاط استان


​معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: تمام محورهای استان یزد به جز راه های برخی مناطق کوهستانی پر تردد به علت احتمال وقوع سیل، باز است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، جواد ذاکر اظهار داشت: در زمان برنامه ریزی برای طرح نوروزی، علاوه بر پیش بینی گشت های راهداری، اکیپ راهداری نیز برای مواقع اضطراری در نظر گرفته شده است.

وی افزود: امسال نیز 17 اکیپ راهداری در سطح استان آماده هستند و در نقاط از پیش تعیین شده مستقر شده اند.

ذاکر خاطرنشان کرد: از روز گذشته بارش باران در سطح استان آغاز شده و در برخی محورهای روستایی سیلاب به راه افتاده است.

وی ادامه داد: اکنون بعد از گذشت بیش از 10 ساعت سیلاب ها به سمت جاده ها حرکت کرده است.

ذاکر عنوان کرد: با همکاری اکیپ های راهداری، آب به سمت دهانه های مسیل هدایت شده و نقاطی از جاده که نیاز به بهسازی داشته، اقدامات لازم انجام شده است.

وی بیان کرد: تا این لحظه انسداد مسیر ناشی از سیل در هیچ یک از محورهای استان رخ نداده و تمام مسیرهای اصلی، فرعی و روستایی استان باز و تردد در آنها برقرار است.

ذاکر ادامه داد: برخی از راه های روستایی که تردد گردشگران در آنها بالاست و ممکن است سیل به آنها خسارت وارد کند، مسدود کرده ایم.

وی اظهار داشت: امروز در ششمین روز از سال جدید تا پایان دور اول سفرهای نوروزی، بالغ بر 750 هزار تردد وسیله نقلیه ورودی و خروجی در استان را داشتیم و با توجه به اینکه در مرکز استان قرار داریم و حجم تردد در محورهای استان بالاست، در حال آماده باش کامل هستیم.​آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.