شناسه : 151380360
معاون راهداري اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد:

تمام محورهاي استان يزد باز است/قطع بارش در اغلب محورها


معاون راهداري اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد گفت: در حال حاضر تمام محورهاي استان يزد حتي محورهاي روستايي باز است و هيچ محدوديتي در عبور و مرور وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان يزد، جواد ذاكر با اشاره به بارش‌ برف و باران كه از عصر روز گذشته در همه محورهاي استان يزد آغاز شد، اظهار داشت: در حال حاضر به جز گردنه‌ها به ويژه در شهرستان‌هاي تفت و اشكذر همچنين برخي محورهاي بهاباد و مسيرهاي شهرستان بافق، بارندگي در همه محورهاي استان قطع شده است.

وي افزود: در شهرستان بهاباد در اغلب محورها بارش برف به همراه باد شديد گزارش شده و در مسيرهاي شهرستان بافق نيز بارش باران و جاري شدن آب در سطح محورها گزارش شده است.

ذاكر بيان كرد: با حضور 26 اكيپ راهداري در محورهاي استان يزد و كار امدادرساني و بازگشايي جاده‌ها، اكنون تمام مسيرهاي استان يزد باز است و مسير مسدودي در سطح استان نداريم.
معاون راهداري اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد عنوان كرد: با توجه به اينكه هوا در ساعات بعدازظهر سردتر مي‌شود و با توجه به بارندگي‌ها و جاري بودن آب در جاده‌ها، احتمال يخ زدگي و لغزندگي محورها وجود دارد، رانندگان براي تردد در جاده‌هاي برون‌شهري به وي‍ژه مسيرهاي كوهستاني حتما زنجير چرخ و ساير تجهيزات ايمني را به همراه داشته باشند.
وي تصريح كرد: در حال حاضر در هيچ‌يك از محورهاي استان يزد منعي براي عبور و مرور وجود ندارد اما به رانندگان توصيه مي كنيم از سفرهاي غيرضروري به ويژه در ساعات عصر و شب خودداري كنند و در صورت الزام به سفر، حتما تجهيزات ايمني به همراه داشته باشند و از سلامت بخاري همچنين سيستم فني ترمز خودروهاي خود اطمينان حاصل كنند.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.