شناسه : 153616165

تقویت همکاری‌‌های جهاددانشگاهی و کمیته امداد استان یزد


مدیر کل کمیته امداد استان یزد با تاکید بر این که جهاددانشگاهی نهادی موفق در عملیاتی کردن ایده‌ها و تفکرات است، استفاده از ظرفیت‌های این نهاد را به نفع کمیته امداد خواند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن علیزاده، مدیر کل کمیته امداد استان یزد در جریان بازدید از بخش‌های مختلف سازمان جهاددانشگاهی استان یزد و در نشست با مسئولان این مجموعه، گفت: جهاددانشگاهی و کمیته امداد هر دو از نهادهای انقلابی هستند و یکی از ویژگی‌های چنین نهادهایی که معمولاً نیز مجموعه‌ای از فعالیت‌های سایر دستگاه‌ها را نیز در خود جای داده‌اند، چابکی و فعالیت‌های جهادگونه آن‌هاست.

وی بر تداوم همکاری‌های کمیته امداد با جهاددانشگاهی استان همانند سال‌های گذشته تاکید کرد و در این باره خواستار به روزرسانی تفاهم‌نامه‌های فیمابین و تعیین نمایندگانی از هر دو نهاد برای پیگیری مجدانهٔ مفاد این توافقات شد.

علیزاده با اشاره به اقدامات کمیته امداد در بخش‌های مختلف از جمله در حوزه اشتغال، گفت: خوشبختانه کمیته امداد در مقوله اشتغال مددجویان با ارائه تسهیلات اشتغال زایی و بسته‌های حمایتی و تشویقی، اقدامات قابل تاملی را در استان داشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد در بخش دیگری از سخنانش استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی را به نفع کمیته امداد و مددجویان این نهاد خواند و گفت: معمولاً ایده‌های مختلفی در بخش‌های مختلف مطرح می‌شود ولی تفکر عملیاتی شدن در آن‌ها دیده نمی‌شود اما جهاد دانشگاهی به‌طور مناسبی می‌تواند این ایده‌ها را با ظرفیت‌های خود عملیاتی کند.

وی در مورد تقویت همکاری کمیته امداد با جهاد دانشگاهی استان علاوه بر بخش‌های آموزش مددجویان و کارکنان، درزمینهٔ ایجاد شهرک گلخانه‌ای گیاهان دارویی، توسعه هنر صنعت زیلو و نیز طرح پیشنهادی جهاد دانشگاهی درزمینهٔ توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، اعلام آمادگی کرد.

مهدی باصولی، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان نیز در این دیدار که با حضور معاونین این سازمان و کمیته امداد برگزار شد نیز طی سخنانی بیان کرد: جهاد دانشگاهی و کمیته امداد دو نهاد انقلابی و از مولودهای مبارک انقلاب هستند و خوشبختانه در سالیان متمادی همکاری‌های مستمری بین این دو نهاد در استان برقرار بوده است.

گفتنی است؛ در این نشست راهکارهای توسعه همکاری‌های سازمان جهاد دانشگاهی و کمیته امداد استان یزد با حضور مدیران و معاونان موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

انتهای پیام

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.