شناسه : 151389917

تقویت انگیزه انقلابی و جهادی، دینداری و تبعیت از ولایت فقیه از جمله عوامل مهم در ماندگاری انقلاب اسلامی است


نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: تقویت انگیزه انقلابی و جهادی، دینداری، تبعیت از ولایت فقیه، پایبندی به عقلانیت و اهتمام به علم آموزی و تخصص همراه با تعهد از جمله عوامل مهم در ماندگاری انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در جشن دانش آموزان دور دوم متوسطه مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان که در محل سالن آمفی تئاتر آموزشکده فنی حضرت رقیه (س) برگزار شد، با گرامی داشت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: اولین کسی که در جهان اسلام به مردم بها و به آنها اجازه دخالت در سرنوشت خود را داد امام خمینی (ره) بود.

وی با بیان اینکه امام (ره) همه چیزش وحرکاتش برای رضای خدا بود اظهار داشت: امام (ره) رضای خدا را در گرو خدمت به خلق می‌دانست و در این مسیر از همه چیز خود گذشت.

ناصری افزود: امام خمینی (ره) در حالیکه همه کشورهای جهان حامی شاه بودند امیداوار به پیروزی انقلاب اسلامی بود و با پشتوانه مردم پا در میدان مبارزه با نظام شاهنشاهی گذاشت.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) از همان ابتد هدف عالی انقلاب را ترسیم کرده بود گفت: هدف نهایی امام (ره) رسیدن به رضایی خداوند متعال بود.

ناصری افزود: باید هر چیزی را که مانع رسیدن انسان به فطرت پاک خود که همان خداوند متعال است برداشته شود زمانی شاه مانع بود که برداشته شد و اکنون آمریکا و اسرائیل مانع هستند که بزودی این موانع نیز برداشته خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان خطاب دانش آموزان گفت: شما باید قدردان خداوند متعال باشید چرا که در زمانی زندگی می‌کنید که تحت بندگی هیچ یک از قدرت‌های شرق و غرب قرار نداشته و تنها سایه الهی بر سر شما قرار دارد.

وی افزود: شما جوانان انقلاب را حفظ کنید و به آرمان‌های امام (ر) و شهدا پایبند باشید چرا که رسیدن انقلاب به قله نهایی در گرو پایبندی به این آرمان‌هاست.

ناصری اظهار داشت: برای نگهداری و پایداری انقلاب به فرمایش حضرت امام (ره) همان چیزی که انقلاب را پیروز کرد انقلاب را نگه می‌دارد.

وی تصریح کرد: تقویت انگیزه انقلابی و جهادی، دینداری، تبعیت از ولایت فقیه، پایبندی به عقلانیت و اهتمام به علم آموزی و تخصص همراه با تعهد از جمله عوامل مهم در ماندگاری انقلاب اسلامی است.

امام جمعه یزد اضافه کرد: شما دانش آموزان مدارس علوم ومعارف اسلامی صدرا باید این عوامل را در خود ایجاد کرده و به نوعی در این حوزه‌ها پرچمدار باشید.

ناصری در پایان اظهار داشت: دانش آموزان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا پرچم پیشرفت کشور در زمینه تعهد و تخصص را بر دوش دارند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.