شناسه : 153190468

تقدیر فرماندهی نیروی انتظامی استان از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزدبه پاس همکاری و مشارکت در پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی


فرماندهی نیروی انتظامی استان از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزدبه پاس همدلی، مشارکت و همکاری در پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی و ارتقاء امنیت در جامعه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، سرتیپ دوم پاسدار محمد رضا میرحیدری فرماندهی نیروی انتظامی استان از حجت فتوحی مدیر روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزدبه پاس همدلی، مشارکت و همکاری در پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی و ارتقاء امنیت در جامعه با ارائه لوح سپاس تقدیر کرد.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است:

امنیت یک تولید جمعی است که همه سازمان‌های و نهادها در ایجاد آن نقش بسزایی دارند. اگر مردم، نهادهای دولتی و سازمان‌های غیر دولتی وظایف خود را به درستی انجام دهند قطعاً امنیت پایدار در جامعه محقق می‌گردد که این موضوع موجب ارتقاء سطح رضایت مندی مردمراز نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد.

امروز استان یزد یکی از امن‌ترین استان‌های کشور شاهد تعامل بسیار خوب مردم، نهادهای دولتی و سازمان‌های غیر دولتی با نیروی انتظامی است که البته هنوز هم می‌توان با تعامل عمیق‌تر شاهد امنیت مطلوب‌تری در استان باشیم.

اینجانب به مصداق روایت شریف «من لم بشکر المخلوق لم یشکر الخالق» و به پاس پاس همدلی، مشارکت و همکاری در پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی و ارتقاء امنیت در سطح جامعه با اهدای این لوح از زحمات شما تقدیر و تشکر می‌نمایم.

این مراسم در حاشیه یازدهمین نشست توجیهی و آموزشی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان به میزبانی فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزار شد.

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.