شناسه : 149643599
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد:

تعامل و همکاری شرکت های گاز معین، روشنی بخش مسیر مدیریت بحران


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تعامل و همکاری میان شرکت های معین در شرایط بحرانی به عنوان روشنی بخش مسیر مدیریت بحران نام برد.

علی اکبر میدانشاهی در نشست هماهنگی شرکت های گاز معین که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به بررسی نکات کلیدی و ضروری جهت برقراری هماهنگی و ارتباط کارآمد مابین استان های معین پرداخت.

این مقام مسئول با اشاره به شرایط جغرافیایی و آسیب پذیری بالای کشور و تلفات جانی و خسارات مالی ناشی از وقوع حوادث طبیعی و غیر طبیعی گفت: از آنجا که حوادث منجر به بروز بحران می تواند باعث کاهش منابع، امکانات و ظرفیت های استان حادثه دیده گردد و ممکن است مدیریت بحران با تکیه بر توان استان مذکور امکان پذیر نباشد لذا استان حادثه دیده نیازمند بهره گیری از امکانات و توانمندی های سایر استان ها خواهد بود.

وی تشکیل کمیته آمادگی استان های معین در شرایط بحرانی را با توجه به توسعه و افزايش روز افزون گازرسانی در اقصي نقاط كشور و خطرات ناشی از آسیب شبکه ها و تأسیسات گاز در هنگام بحران هایی نظیر زلزله، سیل و ...، اقدامی بسیار ارزنده دانست که منجر به نيازمند تعامل سازنده در بين آنها شده و وظایفی همچون مقابله، بازسازی و احیا از جمله اقداماتی است که با کمک این کمیته میسر خواهد گردید.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر نقش استانهای معین در هنگام بحران، خواستار استفاده از کلیه ظرفیتهای مالی و انسانی استان ها شده و بر ایجاد زیرساختهای لازم جهت حضور مؤثر در زمان بحران تأکید و در پایان یادآور شد: برگزاری این گونه جلسات می تواند در برنامه ریزی و تبادل تجربیات و همچنین هماهنگی حداکثری استان های معین جهت مقابله با بحران نقش به سزایی داشته باشد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.