شناسه : 151071049

تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در حلقه صالحین شرکت برق منطقه‌ای یزد


در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جلسه حلقه طیبه صالحین با موضوع «دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران»، با حضور بسیجیان پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد.

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جلسه حلقه طیبه صالحین با موضوع «دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران»، با حضور بسیجیان پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه‌ای یزد و به میزبانی مهدی کریمی همکار بسیجی برگزار شد.

در این جلسه دکتر اکبر غفوری عضو هیئت‌علمی دانشگاه یزد با اشاره به این‌که انقلاب اسلامى که در 22 بهمن‌ماه سال 1357 در ایران و به رهبرى پیامبرگونه امام خمینى (ره) طلوع کرد و «اعجاز بزرگ قرن» را رقم زد؛ افزود: این انقلاب، دستاوردهاى فراوان و بی‌سابقه‌ای را در حوزه‌هاى گوناگون به ارمغان آورده که یکى از نخستین و مهم‌ترین دستاوردها، سپاه پاسداران انقلاب اسلامى است که مسئولیت و وظیفه پاسداری از انقلاب و دستاورد‌های آن را بر عهده گرفته است.

وی «استقلال» را یکی از اصلی‌ترین شعارهای انقلاب اسلامی ملت ایران دانست و گفت: مداخله گسترده کشورهای غربی در امور ایران در دوره پهلوی تا جایی گسترش‌یافته بود که دیگرکسی منکر آن نبود.

دکتر غفوری در ادامه، با بیان برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامى به روایت امام خمینى (ره) در حوزه‌هاى گوناگون، تصریح کرد: از مهم‌ترین این دستاوردها شکستن ابهت پوشالى ابرقدرت‌ها، بیداری و همگرایى امت اسلام، استقلال سیاسى و آزادى در انتخابات و تعیین سرنوشت است.

در ابتدای این جلسه، زیارت عاشورا توسط سیدعلی امام و محمد آخوندی قرائت شد.

 

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.