شناسه : 149666420

تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های شرکت برق منطقه‌ای یزد در «دستاورد» شبکه تابان


مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی در برنامه تلویزیونی دستاورد شبکه استانی تابان، برنامه‌ها و فعالیت‌های این شرکت را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، «محمدحسن صباغزادگان» در این برنامه تولیدی اظهار داشت: هم‌اکنون در استان ۲6 مشترک بزرگ داریم و در مجموع بیش از 8 میلیارد و 400 میلیون کیلووات ساعت مصرف انرژی استان در بخش صنعت و معدن است.

وی به اقدامات اساسی و زیربنایی بعد از انقلاب تاکنون اشاره کرد و گفت: با توجه به سرمایه‌گذاری بسیار خوبی که صورت گرفته خوشبختانه هم‌اکنون یکی از پایدارترین شبکه‌های برق کشور را در استان داریم.

مهندس صباغزادگان با اشاره پیشرفت‌های اتفاق افتاده در طی 40 سال انقلاب اسلامی در صنعت برق، گفت: خوشبختانه خودکفایی و توسعه صنعت برق کشور و استان یزد از لحاظ تاسیسات، تجهیزات، ایستگاه‌ها و شبکه‌های برق غیرقابل مقایسه با قبل از انقلاب است.

وی با بیان این‌که هم‌اکنون بیش از 99 درصد مردم استان یزد از نعمت برق برخوردارند، تاکید کرد: بیش از 73 درصد برق مصرفی استان برای تولید و به حرکت درآوردن چرخ صنعت مصرف می‌شود.

این مقام مسئول در صنعت برق استان تعداد پست‌های فشارقوی در سال 57 را 2 پست در یزد و بافق برشمرد و تصریح کرد: با رشد 30 برابری هم‌اکنون تعداد پست‌های فشاری قوی به 65 پست رسیده است که پایداری شبکه برق استان را تضمین کرده است.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.