شناسه : 153524984

تخریب پایه های بتونی در جریان طوفان شدید هفته دوم فروردین ماه


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از شکسته شدن چندین پایه بتونی فشار متوسط در جریان طوفان هفته دوم فروردین ماه خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب از تخریب ۴۷پایه بتونی فشار متوسط و فشار ضعیف شبکه برق ، در طوفان شدید در یزد خبر داد و گفت : بیشترین میزان خسارت مربوط به مناطقی از جاده تفت ،صفاییه و خروجی دو پست دانشگاه و جنوب مربوط به امور برق سه یزد بوده است.

وی اضافه کرد : بخشی از تخریب پایه های بتونی متاثر از طوفان در شهرستان های تفت ،مهریز،ابرکوه و اشکذر بوده که با اقدام به موقع و مانور شبکه به سرعت برطرف شد.

این مسئول متذکر شد : ده ها اکیپ عملیاتی اعم از نیروهای عملیات و پیمانکار از شعبات مختلف با شروع طوفان به مناطق خسارت دیده اعزام و اقدامات لازم برای کاهش آسیب به شبکه های برق را اجرایی کرده اند.

وی حضور به موقع مسولین مدیریت بحران در دیسپاچینگ ،بهره برداری ها ،نقلیه سنگین وانبارها برای تامین اجناس موردنیاز را یاداور شد و اظهار کرد : علیرغم مانور شبکه بالغ بر ۱۶٫۵مگاوات خاموشی بدون برنامه در بخش توزیع اعمال شد و بخشی از عملیات شبکه به دلیل شرایط منطقه به روز بعد موکول شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با قدردانی از همه مدیران و بهره برداران شهرستان و نواحی برای مدیریت بحران مناطق خسارت دیده طوفان ، خاطرنشان کرد : افتادن پایه های روشنایی به دلیل وجود بنرهای منصوبه بر روی پایه ها،پرتاب اشیا بر روی شبکه و سیم پارگی از دیگر علل خاموشی بی برنامه در جریان بروز طوفان در یزد بوده است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.