شناسه : 153736005

تجهیز افزون بر یکصد خودرو به سیستم ردیاب در شرکت توزیع نیروی برق استان یزد


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از تجهیز افزون بر یکصد خودروی اتفاقات ، نقلیه سبک و سنگین و خودروی پیمانکاران به سیستم ردیاب خودرویی خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب از راه اندازی و تجهیز  119 خودروی عملیاتی با امکان کنترل لحظه ای در مرکز دیسپاچینگ و فوریت های برق خبر داد و گفت : با بهره برداری این سیستم ، امکان مدیریت بهتر خاموشی ها با بهره گیری از سیستم ردیاب فراهم خواهد شد.

وی کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری ، توانایی کنترل لحظه به لحظه ناوگان خودرویی ، تعیین محدوده تردد وسایل نقلیه ، انتخاب کوتاه ترین مسیر به محل خرابی و کاهش مدت زمان خاموشی را از مزیت های آن برشمرد.

نواب بهره گیری از امکان استفاده از راهنمای صوتی در مواقع اضطرار برای کاهش احتمال تصادفات را از دیگر مزیت های آن اعلام کرد و گفت : با استفاده از این ردیاب ها ، پارامترهایی نظیر سوخت ، سرعت بالا، وزن و دمای خودرو قابل دریافت است.

وی یادآور شد : با دریافت تماس مشترک از طریق سامانه فوریت های برق ، مکان یابی مشترک بر روی نقشه و انتخاب بهترین مسیر انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اضافه کرد : ارسال اطلاعات خرابی خودروها و به روز رسانی اطلاعات هر خودرو به راحتی با بهره گیری از این سیستم قابل دسترس خواهد بود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.