شناسه : 151054735
هم زمان با ایام الله دهه فجر انجام شد

تجلیل شرکت سنگ آهن فلات مرکزی بافق از 154 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد


هم زمان با ایام الله دهه فجر شرکت سنگ آهن فلات مرکزی بافق از 154 دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد تجلیل کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلام علی محمد اسلامی منش، معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد گفت: همز مان با ایام الله دهه فجر شرکت سنگ آهن فلات مرکزی بافق از 154 دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد تجلیل کرد.

وی با بیان اینکه این مراسم با حضور جمعی از مسئولان شهرستان بافق و حدود 300 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بافق برگزار شد، افزود: در این مراسم به هر کدام از دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد بافق 100 هزار تومان کارت هدیه از سوی مدیر عامل سنگ آهن فلات مرکزی بافق اهدا شد.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد طی سخنانی با تاکید بر توجه خاص حضرت امام (ره) به محرومان و مستضعفان بیان کرد: اصل انقلاب دفاع از مظلومان و سرآغاز حکومت مستضعفان بر مستکبران بود، بنابراین توجه به مستضعفان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی با اشاره به خدمات کمیته امداد در بخش فرهنگی افزود: با توجه به افزایش مشکلات مردم، ضرورت دارد به روش های گوناگون پاسخگوی آنان بود و نشاط و امیدواری را در دلشان زنده کرد.

اسلامی منش با بیان اهمیت و جایگاه محرومان در قرآن و روایات اسلامی گفت: در طی چهل سال گذشته کشورهای مستکبر تلاش زیادی برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام دادند، اما اراده الهی بالاتر از هر چیزی است.

وی تصریح کرد: مردم آگاه و قدرشناس ایران اسلامی در دهه فجر 97 برای چهلمین بار متحد و یکپارچه و همدل و همزبان با گرامیداشت نعمت بزرگ و الهی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» بار دیگر زمستان را با شکوفه های روشنایی، آگاهی، عزت و امید، به بهاری دل انگیز و غرورآفرین تبدیل کرده و اوج آرمانخواهی و دلبستگی به انقلاب و تداوم میثاق با آرمان های امام راحل عظیم الشان و تبعیت از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را در حماسه بیست و دوم بهمن به نمایش می گذارند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.