شناسه : 153598626

تجلیل از 16 مقاله برتر در هشتمین کنگره بین‌المللی طب تولید مثل یزد


364 مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال و از این تعداد 16 مقاله به عنوان مقالات برتر معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش وب دا- يزد-دکتر «مریم افتخار» در مراسم افتتاحیه هشتمین کنگره بین المللی و جشنواره دانشجویی طب تولید مثل و سومین کنگره بین المللی ژنتیک، اظهار کرد: شناسایی و تشویق دانشجویان فعال در رشته طب تولید مثل از جمله مهمترین هدف برگزاری این کنگره بین المللی است.

وی افزود: از ابتدای آغاز به کار این کنگره جمعاً 364 مقاله به دبیرخانه ارسال شده که از این تعداد 16 مقاله به عنوان مقالات برتر این دوره کنگره بین المللی معرفی و تجلیل می‌شوند.

دبیر علمی هشتمین کنگره بین المللی و جشنواره دانشجویی طب تولید مثل، حضور و مشارکت دانشجویان خارجی را از جمله ویژگی‌های برگزاری این کنگره دانست و گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده 31 مقاله پذیرفته شده به صورت سخنرانی و 182 مقاله به صورت پوستر ارائه می‌شوند.

دکتر افتخار در ادامه تصریح کرد: مقالات پذیرفته شده به صورت پوستر طی سه روز برگزاری این کنگره بین‌المللی نمایش داده شده و در پایان مورد ارزیابی قرار گرفته و سه پوستر به عنوان مقاله برتر در این بخش انتخاب و معرفی می‌شوند.

این مسئول با بیان این‌که مقالات ارسال شده به دبیرخانه هشتمین دوره کنگره بین المللی طب تولید مثل بر اساس ارتباط با بحث طب تولید مثل ارزیابی و داوری شدند، خاطرنشان کرد: برگزاری سه ورکشاپ تخصصی از جمله اقدامات ویژه این کنگره بین المللی در یزد است


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.