شناسه : 151373995

تجلیل از همکاران فرزند شهید در مدیریت بانک مسکن استان یزد


همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و ایام ا... پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از همکاران فرزند شهید مدیریت شعب بانک مسکن استان یزد تجلیل به عمل آمد.

مدیر شعب بانک مسکن استان یزد در این مراسم ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی را سرآغاز طلوع اسلام و رهایی ملت ایران از ظلم دانست و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام و ایران برای آزادگان، جانبازان و ایثارگران و فرزندان و خانواده شهدا آرزوی صبر و سلامتی نمود.

صیدنبی حیدریان با بیان این موضوع که آسایش و امنیت امروز حاصل خون شهدا و زحمات و رشادت های دلیرمردان آزاده، جانباز و ایثارگر می باشد گفت: گرامیداشت مقام شهدا بر همه واجب، و لازمه غلبه بر توطئه بیگانگان اتحاد و یکپارچگی مردم در جامعه امروز می باشد.

حیدریان در ادامه اظهار داشت: بزرگترین وظیفه امروز همکاران به عنوان کارمند، توفیق خدمت رسانی به جامعه می باشد. وی افزود: با درک مشکلات جامعه و تلاش در جهت رفع آن می توانیم گامی در مسیر شهدا برداشته و قصور و کوتاهی در انجام وظایف کارکنان دولت، شایسته انقلاب اسلامی نیست.

سپس توسط امام جماعت مدیریت نکاتی در مورت ضرورت برپایی حکومت اسلامی و هدف انبیاء و امامان از برپایی حکومت اسلامی که انقلاب اسلامی نیز تلاش در جهت برپایی آن حکومت می باشد را بیان داشت.

در پایان از همکاران فرزند شهید شاغل در مدیریت استان و همکاران ایثارگر تجلیل به عمل آمد. همچنین مراسم قرعه کشی برندگان مسابقه کتابخوانی با عنوان "نگرشی بر تربیت از منظر قرآن کریم" برگزار و از نفرات برتر تقدیر شد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.