شناسه : 153017540

تجلیل از بانوان کارآفرین صنایع دستی یزد


به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از بانوان کارآفرین در عرصه صنایع دستی استان یزد تجلیل به عمل آمد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، صبح روز هفتم اسفندماه 97 مراسمی به مناسبت سالروز ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و میلاد حضرت امام خمینی ( ره ) و روز زن در محل اداره کل میراث فرهنگی یزد با حضور معاون صنایع دستی این اداره کل و بانوان هنرمند و کارآفرین در عرصه صنایع دستی برگزار شد و از زحمات آنان در طول سال تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در این نشست "محمدرضا دهقان مهرجردی" معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی یزد، ضمن تبریک این روز به  نقش مهم  زن در خانواده و جامعه اشاره کرد و افزود: حضور موفق بانوان استان در عرصه های مختلف مدیریتی و تولید و اشتغال نشان از توانمندی های آنان دارد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی یزد: ضمن قدردانی از زحمات بانوان فعال در عرصه صنایع دستی از آنان خواست تا شخصیت، فضایل و رهنمودهای حضرت فاطمه (س) را سرلوحه و الگوی کار خود قرار دهند و بدین طریق منشاء خیر جهت خانواده خود واجتماع باشند.

لازم به ذکر است: در این نشست از بانوان هنرمند صنایع دستی، فعالان در حوزه آموزش به شاغلین صنایع دستی، دریافت کنندگان نشان ملی مرغوبیت در سالجاری و همکارانی که در زمینه ثبت رشته های صنایع دستی در فهرست آثار ملی ناملموس فعالیت داشتند، تقدیر و تشکر شد.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.