شناسه : 150172075

بیش از 700 پروژه ورزشی در دهه مبارک فجر در کشور به بهره برداری می رسد


معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از افتتاح و بهره برداری بیش از 700 پروژه ورزشی در کشور در ایام دهه مبارک فجر خبر داد.

عبدالحمید احمدی در مراسم افتتاحیه سالن چند منظوره دهستان تنگ چنار مهریز یزد گفت: در ابتدا ایام الله دهه مبارک فجر و آغاز پنجمین دهه حیات طیبه جمهوری اسلامی را تبریک عرض می کنم و خیلی خوشحال و خرسندیم از اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد افتتاح پروژه های ورزشی در مناطق مختلف کشور هستیم.

وی افزود: کسانی که دوره قبل از انقلاب را تجربه کرده باشند خوب به یاد دارند که پیش از انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ، به جز توسعه نیافتگی و محرومیت در تمام نقاط کشور نبود و شرایط بدی حتی در شهرهای بزرگ به لحاظ زیرساخت ها حاکم بود که در نقاط دور افتاده و روستاها هیچ چیزی به اسم زیرساخت و تجهیزات وجود نداشت.

معاون وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: با انقلاب مردم ایران به اسلامی به رهبری و فرمان امام خمینی (ره) نظام جمهور اسلامی در جهت توسعه یافتگی و احقاق حق مردم تشکیل شد و تمامی اراده امام خمینی (ره) و نظام بر تحول و استقلال بود و دخالت کشورهای استعمارگر را جایز نمی دانست.

احمدی ادامه داد: به جهت اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران می خواست بر روی پای خود بایستد دشمنان هرگونه سنگ اندازی از جمله هت سال جنگ تحمیلی و همچنین تحریم های ناحق را به مردم تحمیل کردند ولی مردم با مقاومت و ایثارگری شهدا ، جانبازان و آزادگان به درایت و رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری 40 سال است که روی پای خود ایستاده و قله های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کرده و این ایستادگی همچنان ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: به لطف این ایستادگی و پس از گذشت چهل سال از انقلاب دستاوردهای زیادی در حوزه ورزش بدست آمده که براین اساس در دهه فجر امسال بیش از 700 پروژه ورزشی در کشور افتتاح می شود و بیش از 5 هزار برنامه فرهنگی ورزشی نیز در این ایام اجرایی خواهد شد.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در پایان از تلاش مدیرکل ورزش و جوانان استان و همچنین فرمانداران و بخشداران که در تکمیل و احداث پروژه های ورزشی اهتمام ورزیدند تقدیر و تشکر کرد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.