شناسه : 153643229
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد:

بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز برگزار می شود


مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد از برگزاری بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز با شعار : «افزایش ایمنی مدارس با مشارکت خیرین مدرسه ساز »خبرداد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، «عباسعلی دانافر »گفت: بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز با شعار :"افزایش ایمنی مدارس با مشارکت خیرین مدرسه ساز " در روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه ساعت ۹ صبح همزمان در کلیه مدارس خیر ساز استان برگزار می شود.
وی با اشاره به این که برگزاری جشنواره ی خیرین مدرسه ساز در استان یک رویداد بزرگ فرهنگی است اظهار داشت: این جشنواره همزمان در ۴۵۰ مدرسه خیر ساز استان و با حضور خیرین نیک اندیش در مدارس برگزار می شود.
دانافر میزان مشارکت خیرین در احداث فضاهای آموزشی و پرورشی در استان را حدود ۳۵ درصد ذکر کرد و یادآور شد: میانگین این رقم در کشور ۲۰ درصد است.
این مقام مسئول اظهار داشت: در سال ۹۷ حدود ۴۰ میلیارد تومان توسط خیرین در قالب ۲۹ پروژه جهت ساخت و ساز فضاهای آموزشی و پرورشی در استان جذب شده است و در حال حاضر حدود ۹۰ پروژه خیری در سطح استان در دست اجرا می باشد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد گفت:این جشنواره هر ساله به منظور تکریم و تجلیل از خیرین مدرسه ساز و نیز جذب مشارکت های مردمی جدید و با همکاری اداره کل نوسازی مدارس،آموزش و پرورش و مجمع خیرین برگزار می شود.
دکتر دانافر در ادامه بیان داشت:رویکرد مدرسه ای برگزاری جشنواره، تعامل و پیوند خیرین بزرگوار با دانش آموزان و معلمان در مدارس احداثی خود را تقویت می کند.
مدیر کل آموزش و پرورش در پایان دعوت مدرسه از خیرین و تقدیر توسط دانش آموزان را یکی از راه های بسیار پسندیده ی تجلیل از خیرین مدرسه ساز دانست و گفت: بیست و یکمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز با این رویکرد برنامه ریزی شده است

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.