شناسه : 149332009

بیان دستاوردهای انقلاب برای مردم و نسل جوان ضرورت دارد


" بیان دستاوردهای انقلاب برای مردم و نسل جوان ضرورت دارد " عنوان گزارش خبری است که در معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد تولید و پخش شد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد "  در این گزارش خبری و در آستانه چهلمین سالگرد پیروری انقلاب اسلامی ، خطیب موقت نماز یزد گفت : اقدامات ارزشمندي که دراين چهل سال صورت گرفته بايد به درستي برای مردم و نسل جوان تبيين شود.
حجت الاسلام  آيت اللهي افزود: انقلاب اسلامي ايران برکات معنوي ومادي زيادي داشته است که همه اين ها مرهون رهبري هاي فرزانه امام راحل، رهبر معظم انقلاب و همچنين فداکاري  شهدا ،ايثارگران  و  مردم هميشه در صحنه ايران اسلامي است.
وي با تاکید بر حفظ حرمت ایام فاطمیه در برگزاری مراسم وجشن های دهه فجر گفت  علاوه بر بیان دستاوردهاي انقلاب بايد  به نقاط ضعف هم توجه داشت و مسئولان اجرايي  براي رفع مسائل و مشکلات موجود جامعه بيش از پيش تلاش کنند.
حجت الاسلام  آيت اللهي با اشاره به مشکلات اقتصادي که مردم با آن دست و پنجه نرم مي کنند افزود:  مديران بايد در کنار مردم وهمراه با آنها  براي رفع مسائل و مشکلات موجود جامعه از هيچ کوششي دريغ نکنند.
خطيب موقت نماز جمعه يزد افزود:مردم  همواره در شرايط سخت ثابت کرده اند که پاي  انقلاب ، اسلام  و ولايت ايستاده اند و انشالله در روز 22 بهمن  با حضور پرشور خود در صحنه ، مشت محکمي بردهان یاوه گویان خواهند زد.
رعايت تقواي الهي ، دوري از گناه و  توجه به  مسائل فرهنگي جامعه  از  ديگر سخنان خطيب موقت اين هفته نماز جمعه يزد بود.
 گزارش خبری "بیان دستاوردهای انقلاب برای مردم و نسل جوان ضرورت دارد"توسط سید باقر میردهقان خبرنگار واحد مرکز یزد  تهیه  و از سیمای شبکه یزد پخش شده است .

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.