شناسه : 152214689
معاون بهداشت ، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد:

بهره مندی بیش از 300 نفر از خدمات تیم در مان اضطراری هلال احمر استان یزد


معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان یزد از خدمت رسانی تیم BHCU هلال احمر این استان به بیش از 300 نفر همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در استان اصفهان شهرستان فلاورجان روستای تمندگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محمد علی غنی زاده معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به برگزاری مانور منطقه ای تیم بهداشت و درمان اضطراری bhcu جمعیت هلال احمر استان یزد در استان اصفهان بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر گفت : این تیم 14 نفره در شهرستان فلاورجان روستای تمندگان در ایام دهه فجر اقدام به خدمت رسانی به بیش از 300 نفر از مردم این مناطق کردند.

وی بیان کرد:  14 نفر که شامل پزشک، پرستار، ماما، روانشناس، کارشناس بهداشت محیط و امدادگر تکنسین دارویی و تکنسین فنی به مدت سه روز در این مانور خدمت رسانی مشارکت داشتند.

معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان یزد بیان کرد: ویزیت رایگان 100 نفر، ارائه خدمات مشاوره روانشناسی و مامایی و پرستاری به 237 نفر، همچنین ارائه خدمات درمانی و دارویی و پیگیری مسایل بهداشت محیط در روستای تمندگان از فعالیت های اجرایی تیم استان یزد در این مانور منطقه ای بود.

وی در پایان افزود خدمات بهداشتی، درمانی و دارویی به مردم روستای تمندگان  که به مناسبت ایام ا... دهه فجر ارائه شد به ارزش ریالی یکصد میلیون ریال بوده است.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.