شناسه : 149526095

بهره برداری از 19 پروژه درایام الله دهه فجر درمیبد


" بهره برداری از 19 پروژه درایام الله دهه فجر درمیبد" عنوان گزارشی است که در معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد تهیه و پخش شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد : فرماندارمیبد درنشست خبری با اصحاب رسانه درآستانه ایام الله دهه فجر از افتتاح 19 پروژه ورزشی ،عمرانی و منابع طبیعی دراین ایام درشهرستان میبد خبرداد .

حسین فلاح با بیان اینکه برای این پروژه ها درمجموع 273میلیارد تومان هزینه شده است گفت:بهره برداری از استخر خورشید،،سالن ورزشی حجت آباد،مجموعه ورزشی خانقاه، سالن ورزشی حجت آباد و طرح آبخیزداری و منابع طبیعی درندوشن بخشی از این پروژه ها هستند.

فلاح همچنین افزود:راه اندازی پایانه صادرات کاشی و سرامیک درشهرستان میبد هم از طرح هایی است که مجوزه های لازم گرفته شده است و از سال آینده فعالیت خود را در صنعت کاشی و صادرات آن به نقاط مختلف کشور و خارج ازکشور آغاز خواهد کرد و تحول و رونق اقتصادی خوبی را درشهرستان ایجاد خواهد کرد .

گزارش " بهره برداری از 19 پروژه درایام الله دهه فجر درمیبد" توسط عزیز امانی گزارشگر واحد خبر صدا و سیمای مرکز یزد – شهرستان میبد تولید و در بخش اخبار شبکه یزد پخش شد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.