شناسه : 150418594
در چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت:

بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد


همزمان با چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 55 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

همزمان با چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 55 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

طي مراسمي که روز دوشنبه مورخ 15/11/97 با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، استاندار یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولين شهرستان خاتم برگزار شد، پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم شامل توتک، چنارناز، کرخنگان، مزرعه برزگر، چاه درویس آزادی و چاه کلنگ مورد بهره برداری قرار گرفت که بر این اساس پوشش گاز طبیعی در شهرستان خاتم به 100 درصد رسید.

مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای 68 كيلومتر شبكه توزیع، 15 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت و قابليت نصب 600 عدد انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفته است.

علی اکبر میدانشاهی در ادامه و با توجه به پوشش 100 درصدی گاز طبیعی در شهرستان خاتم یادآور شد: جهت دست یابی به این مهم تاکنون در این شهرستان 5 عدد ايستگاه تقلیل فشار (CGS) و 15 عدد ايستگاه تقلیل فشار (TBS) نصب شده و همچنين  522 کیلومتر شبکه اجرا گردیده که 209 کیلومتر آن شبکه شهری و 313 کیلومتر نیز سهم روستاهای شهرستان می باشد که با اجرای این میزان شبکه گذاری، هر دو شهر هرات و مروست و 44 روستای شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده اند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.