شناسه : 153643160

برگزاری نهمین دوره مسابقات علمی – عملکردی معلمان دوره ابتدایی


نهمین دوره مسابقات علمی – عملکردی معلمان دوره ابتدایی در دروس فارسی، علوم وریاضی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،  معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت : نهمین دوره  مسابقات علمی –  عملکردی  معلمان دوره ابتدایی با رویکرد ارتقاء توانمندی های حرفه ای ومهارت های معلمان، بهسازی نیروی انسانی وگسترش فرهنگ کار سیستمی و مشارکتی در بین معلمان برگزارشد.

" سعیده بهادر زاده "  گفت :  منابع انسانی یکی از مهمترین و با ارزش ترین منابع هر سازمان تلقی می شود. به طوری که بخش مهمی از رشد و پیشرفت هر سازمان درگرو وجود منابع انسانی کارآمد می باشد، رکن اصلی آموزش و پرورش نیز معلم است که در سند تحول بنیادین نیز به اهمیت
نقش معلم و نیاز به افزایش توان حرفه ای و قدرت علمی او جهت کیفیت بخشی به آموزش اشاره شده است. وی افزود : مسابقه علمی – عملکردی آموزگاران دوره ابتدایی رقابت شیرین وسازنده ای است که شرایط انتقال اطلاعات و تجربیات معلمان را فراهم می کند ودر نهایت منجر به کیفیت بخشی آموزشی می شود.

بهادرزاده گفت : در نهمین دوره  مسابقات علمی –  عملکردی آموزگاران دوره ابتدایی شاهد حضور فعال 198 نفر در قالب 33 گروه 6 نفره هستیم که به مرحله استانی راه یافته اندکه توان علمی – مهارتی خود را می سنجند.

 قابل ذکر است طراحی سوالات عملکردی مذکور به گونه ای است که صرفا ازمحفوظات برای پاسخ دادن به سوالها نمی توان استفاده کرد وبرای رسیدن به پاسخ حتما باید یک سری از مهارت ها را به کار گرفت تا به نتیجه رسید .

گفتنی است کلیه راه یافتگان به این مرحله مورد تقدیر معاونت آموزش ابتدایی این اداره کل قرارگرفتند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.