شناسه : 152796296

برگزاری نشست هماهنگی برنامه های نوروز 98 شهرستان بافق


نشست هماهنگی برنامه های نوروز ۹۸ شهرستان بافق با حضور مسئولین اماکن گردشگری و بوم گردی های این شهرستان در اداره میراث فرهنگی بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛  "لیلی رنجبر" سرپرست میراث فرهنگی شهرستان بافق در این نشست که با موضوعیت نوروز ۹۸ برگزار شد، از مدیران گردشگری و بوم گردی ها خواست از فرصت های به دست آمده به نحو احسن استفاده کنند و باهمدلی بیشتر در راستای اهداف گردشگری شهرستان قدم بردارند.

مسئول کمیته تبلیغات گردشگری شهرستان بافق نیز در این نشست از راه اندازی سایت جامع گردشگری شهرستان خبر داد و عنوان کرد: با توجه به راه اندازی سایت جامع گردشگری، مشکلات رزرو هتل و بوم گردی ها و خدمات ارائه شده هرچه زودتر مرتفع خواهد شد و بوم گردی ها و اماکن گردشگری می‌توانند نسبت به تهیه تور مجازی جهت بازدید گردشگران اقدام نمایند.

مدیران مراکز گردشگری و بوم گردی های بافق نیز در این جلسه مشکلات خود را مطرح و برای حل آن راه حل هایی ارائه دادند.

گفتنی است: ارائه اطلاعات و خدمات مراکز گردشگری، هماهنگی برنامه های نوروز ۹۸، تبلیغات مناسب جهت رفاه حال مشتریان در ایام نوروز، استفاده از غذاهای محلی در منوی غذایی و همکاری با گروه های مستند ساز شبکه های ملی از اهم مباحث این جلسه بود.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.