شناسه : 153550231

برگزاری نخستین جلسه کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان یزد در سال 98


نخستین جلسه کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان یزد در سال 98 به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، نخستین جلسه کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان یزد در سال 98 به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی در ابتدای این جلسه ضمن عرض خیرمقدم وتبریک اعیاد شعبانیه از حمایت‌های آموزش و پرورش استان از مدارس صدرا در سالی که گذشت تقدیر کرد و افزود: موفقیت این مدارس بدون همراهی آموزش و پرورش ممکن نبود.

وی با اشاره به برگزاری مستمر جلسات کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان افزود: مصوبات این جلسات گره گشای فعالیت‌های مدارس بوده است.

حسینی کوهستانی به صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: باید در نظام آموزش و پرورش کشور تحقق این بیانیه به طور جد مورد توجه قرار گیرد.

وی در ادامه به اقدام اخیر رییس جمهور آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره و افزود: این اقدام تنها نشانه عجز و ناتوانی دشمنان در مقابل عزم و اراده ملت ایران است.

حسینی کوهستانی تصریح کرد: چنین اقداماتی نشان می‌دهد که ملت ایران به ویژه سپاه پاسداران به رسالت خود در قبال انقلاب و اسلام به خوبی عمل کرده‌اند.

وی اضافه کرد: این حرکت احمقانه رییس جمهور آمریکا زمینه ساز ایجاد وحدت ملی در بین احزاب و سلائق مختلف در خصوص اصل موضع دشمنی استکبار با ملت ایران شد.

دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز در این نشست با تبریک اعیاد شعبانیه از مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان به عنوان مدارس کیفی و مطلوب در استان یاد کرد و افزود: مدارس صدرا نقش بسزایی در موفقیت‌های آموزش و پرورش استان در شاخصه‌های مختلف ایفا می‌کنند.

وی تصریح کرد: این عزم در مجموعه آموزش و پرورش استان جهت تقویت وگسترش مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا از نظر کمی و کیفی وجود دارد.

دانافر با بیان اینکه در مدارس صدرا تربیت در ساحت‌های شش گانه نسبت به سایر مدارس در جایگاه مناسب‌تری قرار دارد افزود: به همین دلیل حمایت از این مدارس را از تکالیف خود می دانیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به پیش قدمی مدارس صدرا در حوزه اجرا سند تحول بنیادین اظهار داشت: باید تمام تلاش در جهت اجرا کامل و صحیح این شند در مدارس استان صورت گیرد.

اختصاص مکان به مدارس صدرا پسرانه و دخترانه دور دوم شهرستان یزد، نحوه جذب دانش آموز در سال تحصیلی جدید درمدارس صدرا استان، برنامه‌های بزرگداشت هفته معلم در مدارس صدرا استان، تأمین کادر آموزشی و اجرایی مدارس از جممه مسائل مطرح شده در این جلسه بود که تصمیمات لازم در خصوص آن اتخاذ شد.

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.