شناسه : 150037903

برگزاری مسابقه کتابخوانی «چهل سال با انقلاب» ویژه مبلغین و مبلغات در استان یزد


معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد از برگزاری مسابقه کتابخوانی «چهل سال با انقلاب» ویژه مبلغین و مبلغات در استان خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام علی کارگر معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزدگفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مسابقه کتابخوانی با عنوان«چهل سال با انقلاب» ویژه مبلغین و مبلغات در استان برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقه از کتاب نگاهی گذرا  به دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی نوشته سید حسن محموی از انتشارات اندیشه زرین برگزار می شود.

کارگر با بیان اینکه مسابقه کتابخوانی «چهل سال با انقلاب» ویژه مبلغین و مبلغات استان برگزار می شود تصریح کرد: کتاب مسابقه در حاشیه گردهمایی طلایه داران فاطمی به شرکت کنندگان اهدا شد.

وی افزود: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه تا 22 بهمن ماه فرصت دارند تا پاسخنامه های خود را به ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان های تحویل دهند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اظهار داشت: در پایان به 10 نفر از کسانی که به سوالات مسابقه پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه جوایزی به رسم یاد بود اهدا می شود.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.