شناسه : 150040044

برگزاری مسابقه بزرگ نقاشی« نسل نو» در استان یزد


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مسابقه بزرگ نقاشی« نسل نو» در استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مسابقه بزرگ نقاشی« نسل نو» در استان برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقه نقاشی در راستای انتقال دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ویژه کودکان در رده سنی 7 تا 12 سال برگزار می شود.

حسینی کوهستانی تصریح کرد: کودکان علاقه مند به شرکت در این مسابقه می توانند در قالب یک اثر یکی از رخدادهای چهل ساله انقلاب که در طی سال های 1357 تا 1357 سربلندی ملت و کشور ایران را به همراه داشته است خلق کرده و ارسال کنند.

وی اظهار داشت: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه باید آثار خود را به ادارات تبیغات اسلامی و یا ادارات آموزش و پرورش شهرستان ارسال کنند.

حسینی کوهستانی آخرین مهلت ارسال اثر به این مسابقه را 5 اسفند ماه اعلام کرد و افزود: در پایان به 40 نفر از برگزیدگان جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.