شناسه : 153401721

برگزاری سومین نشست ستاد خدمات سفر شهرستان ابرکوه ویژه نوروز 98


سومین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان ابرکوه به منظور برنامه ریزی جهت خدمات رسانی بهتر به مسافران و مهمانان در ایام نوروز ۹۸ با حضور فرماندار ابرکوه، مسئول اداره میراث فرهنگی شهرستان و سایر اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری ابرکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ "محمد کاظمی نسب" فرماندار ابرکوه در سومین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۹۸ شهرستان گفت: نوروز باستانی فرصت بسیار مناسبی برای معرفی ظرفیت های نهفته صنعت گردشگری منحصر به فرد شهرستان به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی است.

 وی با بیان اینکه هر سال به ویژه در تعطیلات نوروزی و تابستان ها افزون بر ۲۰۰ هزار نفر مسافر و گردشگر از این شهر نمونه گردشگری کشور دیدن می کنند، افزود: باید ظرفیت گردشگری منطقه بیشتر به مسافران معرفی شود.

کاظمی نسب  با اشاره به اینکه این شهرستان یکی از قطب های مهم صنعت گردشگری استان یزد است، اظهار داشت: کمیته ستاد تسهیلات خدمات سفر نوروزی، تمهیدات لازم را برای پذیرایی از مسافران و گردشگران فراهم کرده است و۱۰ کمیته از ۲۵ اسفند ماه جاری جهت ارائه خدمات بهتر به مسافران فعال می باشد.

رئیس ستاد تسهیلات خدمات سفر ابرکوه توجه به صنعت پاک گردشگری را  فرصت‌ گران ‌بهایی برای توسعه ابرکوه دانست و خاطر نشان کرد: با توسعه بوم گردی ‌ها و مجموعه های گردشگری ‌زمینه اقامت افزون بر ۴۰۰ نفر شب در ابرکوه وجود دارد.

مجاهد کرباسی مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ابرکوه نیز در این نشست به آمادگی اقامتگاههای بوم گردی و کلیه مراکز اقامتی و پذیرایی و اماکن تاریخی شهرستان جهت پذیرایی از میهمانان نوروزی اشاره کرد.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.