شناسه : 151991590

برگزاری سومین جشنواره نوآوری در فرآیند آموزش و یادگیری


سومین دوره جشنواره نوآوری در فرآیند آموزش و یادگیری با رویکرد کیفیت بخشی به آموزش در استان یزد اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، در راستای اجرای بند 6و 7 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، سومین دوره جشنواره نوآوری در قرآِیند آموزش و یادگیری با رویکرد کیفیت بخشی به آموزش با مشارکت دبیران دوره اول متوسطه استان  یزد برگزار می شود.

کیفیت بخشی به فرایند آموزش و یادگیری، آشنایی با روش‌های تدریس تلفیقی، حل مسأله مبتنی بر رویکردهای برنامه درسی ملی و شناسایی، تبادل و ترویج روش‌های خلاق و نوآور در فرآیند آموزش و یادگیری از اهداف برگزاری این جشنواره است.

نوآوری در روش‌های تدریس با تأکید بر روش‌های تلفیقی و مسأله محور، نوآوری در تولید و بکارگیری رسانه‌های پر شمار، نوآوری در روش‌های ارزشیابی فرآیند محور و عملکردی و نوآوری در روش‌های مشارکت اولیای دانش‌آموزان در فرآیند یادگیری از محورهای برگزاری جشنواره نوآوری‌های آموزش و یادگیری است.

ترویج فرهنگ کار تیمی و مشارکتی، توجه به نشاط و انگیزه در فرایند آموزش و یادگیری، توجه به فرهنگ حفظ محیط زیست، تحکیم هویت اسلامی ایرانی و توجه به فرهنگ کار و کارآفرینی از رویکردهای مورد تأکید این جشنواره است.

تمامی دبیران دوره اول متوسطه مدارس عادی، نمونه دولتی، استعدادهای درخشان، غیر دولتی و ... می‌توانند با تشکیل تیم های 2 یا یک نفره در جشنواره فوق شرکت کنند.

 

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.