شناسه : 152663245

برگزاری دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ابرکوه ویژه نوروز 98


جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان ابرکوه به منظور خدمات رسانی مطلوب به مهمانان و مسافران در ایام نوروز 98 با حضور معاون فرماندار ابرکوه، مسئول اداره میراث فرهنگی شهرستان و سایر اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری ابرکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ "علی‌اکبر اسحاقی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ابرکوه در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز 98 شهرستان تصریح کرد: ارائه خدمات مناسب به گردشگران و مسافران و نیز تنوع ‌بخشی به خدمات در دستور کار کمیته اجرایی ستاد تسهیلات قرار دارد.

 وی با بیان اینکه با ارائه خدمات مطلوب می‌توان شرایط ماندگاری بیشتر مسافران را در شهرستان فراهم کرد افزود: علاوه بر برگزاری جشنواره‌ ها و نمایشگاه‌ ها، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و بوم گردی‌ های منطقه نیز باید آمادگی لازم را برای اسکان به مسافران نوروزی داشته باشند.

 اسحاقی با اشاره به اینکه آثار تاریخی و طبیعی شاخص باعث انتخاب ابرکوه به‌ عنوان یکی از 14 شهر نمونه گردشگری در سطح ملی شده، اظهار داشت: این شهرستان از لحاظ تاریخی، طبیعی، گردشگری، صنایع‌دستی و تولید سوغات، جاذبه‌ های قابل ‌توجهی دارد و در ایام نوروز باید این ظرفیت ‌ها بیشتر به مسافران و گردشگران معرفی شود، همچنین تکریم و استقبال از مسافران نوروزی باید مورد توجه قرار گیرد.

مجاهد کرباسی مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ابرکوه نیز در این نشست خاطر نشان کرد: به منظور معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان و آثار طبیعی- تاریخی، کتابچه و نقشه راهنما توسط راهنمایان به مسافران ارائه می گردد.

او در ادامه اضافه نمود: بمنظور رفاه حال مسافران و گردشگرانی که در ایام تعطیلات نوروز98 به شهرستان ابرکوه سفر می نمایند هماهنگی های لازم نیز جهت اقامت مسافران در اقامتگاه های بوم گردی این شهرستان پیش بینی و انجام گردیده است. همچنین کلیه مراکز اقامتی و پذیرایی و اماکن تاریخی شهرستان آماده خدمت رسانی به مسافران می باشند.

کرباسی در پایان به برگزاری برنامه های نوروزگاهی توسط انجمن سرو نگین بی همتای کویر اشاره کرد و افزود امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده و همکاری همه کمیته ها میزبان خوبی برای مسافران نوروزی در سال 98 باشیم.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.