شناسه : 153568485

برگزاری جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد


در راستای هماهنگی هرچه بیشتر به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌ سیلاب احتمالی جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل و سایر اعضای کمیته تشکیل شد.

در راستای هماهنگی هرچه بیشتر به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌ سیلاب احتمالی جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل و سایر اعضای کمیته تشکیل شد.

علیرضا بشیری، رئیس روابط عمومی و سخنگوی کمیته بحران شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: در ادامه جلسات روزهای گذشته و براساس آخرین اخبار دریافتی از سازمان هواشناسی استان و ستاد مدیریت بحران استانداری یزد و به منظور هماهنگی و آمادگی هر چه بیشتر در مقابل سیل احتمالی جلسه مذکور به صورت اضطراری در محل ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.

علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این جلسات که به صورت همزمان و همراه با ارتباط زنده از طریق ویدئو کنفرانس با نواحی گازرسانی برقرار شده بود، ضمن تأکید بر رعایت نظم، خونسردی و هماهنگی لازم در هنگام بحران های احتمالی، از بلوک بندی و زون بندی شبکه های گازدار برای جداسازی و قطع و وصل در شرایط بحران به عنوان یکی از نقاط قوت شرکت نام برد و تصریح نمود: رصد و پایش مستمر از تأسیسات و شبکه‌های گازرسانی و رفع نقاط بحرانی به منظور استمرار جریان گاز طبیعی در دستور کار قرار دارد.

گفتنی است در جلسات قبلی علاوه بر ارزیابی خطرات احتمالی و پیش بینی راهکارهای مناسب مقابله با بحران و شرایط اضطراری در مناطق درگیر با سیلاب و آبگرفتگی، موقعیت جاده های دسترسی و تأسیساتی که در معرض خطر هستند مورد ارزیابی قرار گرفت و پیرو تأکید مدیریت محترم عامل مقرر شد تمامی مدیران ستادی، رؤسای نواحی و نیرو‌های امدادی از امروز تا زمان خروج سامانه بارشی به صورت ۲۴ ساعته در حال آماده باش بوده  و کلیه  مأموریت ها و مرخصی‌ها لغو گردد.

گفتنی است در این جلسه تأکید شد تا هشدارها به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌های احتمالی جدی گرفته شود.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.