شناسه : 153480576

برگزاری اولین نشست کمیته مدیریت بحران شرکت برق منطقه‌ای یزد/ انجام اقدامات پیشگیرانه برق منطقه‌ای یزد برای مواجهه با حوادث احتمالی سیل


اولین نشست کمیته مدیریت بحران شرکت برق منطقه‌ای یزد با حضور مدیرعامل، معاونان و کارشناسان این شرکت برگزار شد.

در این جلسه محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با اشاره به بارندگی اخیر در کشور، اظهار داشت: بارندگی در استان یزد وضعیت مطلوبی داشته است و برای ایمنی بیشتر برخی از مسیرهای پرخطر بسته‌شده است تا از احتمال بروز حوادث کاسته شود.

وی به دستور مدیرعامل شرکت توانیر به بسیج گروه های اجرایی و آمادگی کامل برای مواجهه با حوادث احتمالی ناشی از بارش های جوی اشاره کرد و افزود: این آماده‌باش تا پایان بارش ها و استقرار شرایط جوی پایدار به قوت خود باقی است.

وی هدف از تشکیل این جلسه را بررسی وضعیت موجود و پیش‌بینی حوادث احتمالی برای پیشگیری و کاهش خسارت‌های احتمالی دانست.

در این نشست نامه مدیریت بحران استانداری یزد توسط مدیرعامل مطرح شد و مورد بحث قرار گرفت.

در ادامه ایستگاه‌های برق که در محدوده مسیر حرکت روان آب‌ها قرار داشتند موردبررسی قرار گرفت و اقدامات پیشگیرانه برای کاهش احتمال خسارت ناشی از سیل تعیین شد.

اعزام گروه های تعمیرات خط به مناطق حادثه‌خیز و دوردست استان، اعزام کارشناسان معاونت طرح و توسعه برای بررسی وضعیت تجهیزات در معرض حادثه، آماده‌به‌کار بودن دیزل ژنراتورها، برج نورها و خودروهای شاسی‌بلند و آمادگی کامل انبار مرکزی برای پشیبانی از عملیات تعمیراتی؛ مجموعه اقداماتی بود که برای پیشگیری از حوادث احتمالی انجام‌شده است.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.