شناسه : 151993488

برگزاری آزمون تئوری مرحله منطقه ای رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه سراسر استان یزد


آزمون تئوری مرحله منطقه ای رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه سراسر استان یزد بصورت همزمان در 14 منطقه استان با حضور بیش از 400 معلم تربیت بدنی و آموزگاران پایه خانم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، این رقابت‌ها ، فعاليتي آموزشي تخصصي در راستاي وظايف و مسئولیت‌های معلم تربيت بدني و آموزگاران پایه‌ای كه درس تربيت بدني را تدريس می‌کنند است كه  در حیطه‌های علمي و عملي و در سطوح منطقه،شهرستان ،استان و كشور به تفكيك معلمان تربيت بدني زن و مرد در هفت گروه سني و براي آموزگاران پايه در سه گروه سني با هدف توانمندسازی و ارتقاء سطح علمي و عملي معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پايه  به اجرا گذاشته می‌شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ضمن بازدید از روند برگزاری این رقابت ها اظهار داشت : توانمندسازی و ارتقاء علمي و عملي معلمان تربیت بدنی به عنوان بازوان اجرايي و متوليان اصلي ساعت درس تربیت بدنی در مدارس از اهميت بسزايي برخوردار است.

" عباس دهقان " افزود : در همين راستا رقابت‌های علمي و تخصصی با فراهم نمودن فضايي مناسب جهت رقابتي سالم و سازنده، موجب بهبود سطح آمادگي جسماني، حركتي و مهارت‌های ورزشي معلمان تربیت بدنی و از سويي ديگر سبب ارتقاء سطح علمي و به‌روز شدن دانش آنها می‌گردد.

وی گفت : به منظور افزايش شادابي و نشاط در آموزگاران پايه و مشاركت آنها در فعاليت‌هاي ورزشي، رقابت‌هاي علمي و عملي خاص آن‌ها به صورت مجزا برگزار می‌گردد.

گفتنی است رقابت های علمی وتخصصی معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه در سطح منطقه ،استان و كشور تحت عنوان يك دوره آموزشي علمي و عملي و در قالب ضمن خدمت 16 ساعته برای شرکت‌کنندگان این دوره برگزار می شود .

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.