شناسه : 153448944

برگزاری آخرین گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش سراسر استان در سال97


مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد سال 98 سال توجه ویژه به آموزش ابتدایی و ریشه کنی فقر سواد خواندن و نوشتن دانست و گفت: در سال 98 باید تمام تمرکز ما آموزش ابتدایی و پیش دبستانی باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، عباسعلی دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان سال 98  را ، سال توجه ویژه به آموزش ابتدایی و ریشه کنی فقر سواد خواندن و نوشتن دانست و گفت: در سال 98 باید تمام تمرکز ما آموزش ابتدایی و پیش دبستانی ها باشد و در این راستا تمام تلاشمان را به کار گیریم.

دانافر معلمین را قشر تاثیر گذار در جامعه دانست و از زحمات همه همکاران فرهنگی در طول سال 97 تقدیر و تشکر نمود.

وی رعایت انظباط مالی و اداری،برنامه محوری و ارتباطات اجتماعی را از ضروریات دانست و گفت : باید با بی عدالتی و قانون گریزی مبارزه کنیم .

دانافر گفت : باید قدر موقعیت و جایگاه و داشته هایمان را بدانیم و شکر گذار خداوند باشیم و با  وقت گذاری بیشتر و تکریم و احترام مردم و اربابان رجوع قدردان این نعمت الهی باشیم که همانا رضایت خداوند متعال در رضایت مردم و رعایت عدالت و انصاف در برخورد با آنها است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ضرورت تبیین بیانیه مهم گام دوم انقلاب که شامل پیام های ارزشمند مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران و به ویژه جوانان و نوجوانان است را ضروری دانست و گفت در این خصوص باید کارگروه علمی تشکیل شود و مباحث مطرح شده با جدیت دنبال شود.

وی تبعیت و اجرایی نمودن سیاست های کلی وزارت متبوع را از ضروریات دانست و بر اجرای طرح ها و دستورالعمل ها تاکید نمود.

دانافر مشکل کم تحرکی به ویژه در دانش آموزان دختر را آسیب و خطر جدی دانست و توجه ویژه  به ورزش و فراهم نمودن تجهیزات و فضای مورد نیاز آن را ضروری دانست .

مدیر کل آموزش و پرورش وقت گذاری ،نظارت و بازدید را مهم دانست و گفت: بین وقت گذاری و موفقیت رابطه مستقیمی وجود دارد.

ارائه گزارش عملکرد سال 97 و ارائه برنامه های عملیاتی سال 98 توسط روسا و مدیران آموزش و پرورش مناطق 14 گانه استان و همچنین تشریح برنامه های مالی و پشتیبانی، دستورالعمل ها، شیوه نامه نظام راهبری مدرسه محوری، نحوه انتخاب مدیران مدارس در سال تحصیلی 99-98 و برنامه ریزی در خصوص نیروی انسانی ،توجیه برنامه های عملیاتی ، آموزشی و پرورشی و تربیت بدنی توسط معاونین اداره کل از دیگر برنامه های این نشست بود.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.