شناسه : 153185638

برگزاري مراسم تجليل از بانوان شاغل شركت برق منطقه‌ای يزد


نشست مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با بانوان شاغل در این شرکت، با هدف گرامیداشت مقام زن برگزار شد.

محمدحسن صباغزادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در نشست بانوان این شرکت، با ذکر برخی از توانایی‌های بانوان فعال در زمینه‌های تخصصی صنعت برق، افزود: توانمندی بانوان، نظم، تعهد، دقت و ظرافت در انجام امور محوله، باعث رضایت مدیران از عملکرد آن‌ها شده است.

وی نامگذاري روز میلاد حضرت فاطمه (س) به نام روز زن را افتخار بزرگی دانست و گفت: این نامگذاری مسئولیت سنگینی را برای بانوان در خدمت به خانواده و جامعه ایجاد می‌کند و بانوان باید الگوی خود را در همسرداری، روابط اجتماعی، انفاق و تربیت فرزندان این بانوی نمونه اسلام قرار دهند.

در ادامه این نشست محمدمهدی جاودانی معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای نیز با اشاره به اینکه هم‌اکنون تعدادی از بانوان در سطح مدیران میانی در این شرکت مشغول به خدمت هستند، ابراز امیدواری کرد: با اتکا به ظرفیت بالای بانوان، بستری برای فعالیت در سطوح بالاتر سازمانی فراهم شود.

سیدرضا حسینی معاون مالی و پشتیبانی شرکت برق منطقه‌ای یزد هم در این نشست با بیان این‌که بانوان محور و ستون هر خانواده هستند، خاطرنشان کرد: بانوان شاغل سعی کنند هیچ‌یک از وظایف خود در بعد کاری یا خانواده را فدای دیگری نکنند.

وی با شاره به جایگاه بانوان در دین اسلام، گفت: جامعه‌ای موفق است که در آن خانواده موفق باشد و خانواده‌ای موفق است که زن به‌عنوان همسر یا مادر به وظایف خود عمل کند.

خدیجه یاوری مشاور مدیرعامل در امور بانوان شرکت برق منطقه‌ای یزد نیز در این نشست، تأسی از الگو و روش آن حضرت فاطمه (س) با اتکا بر خصایصی همچون رعایت عفاف و پاکی، سخت‌کوشی، قناعت و نجابت را زمینه‌ی ارتقای مادی و معنوی جامعه دانست.

وی در ادامه به ارائه آماری از تعداد، سطح تحصیلات و تخصص بانوان شاغل در شرکت برق منطقه‌ای یزد پرداخت و ظرفیت علمی، کاری، فرهنگی و ورزشی آنان در استان را کم‌نظیر برشمرد.

در این نشست همچنین حاضران به بیان دیدگاه­ها و نقطه نظرات خود در خصوص راهکارهای ارتقا و بهبود وضعیت بانوان در صنعت برق پرداختند.

در پایان این نشست از بانوان با اهدای لوح تقدیر؛ تجلیل شد.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.