شناسه : 150507755
با حضور اعضا جوانان،امدادگران و داوطلبان هلال احمر شهرستان یزد صورت گرفت :

برپایی ایستگاه سلامت و حضور اعضا هلال احمر یزد در نماز جمعه و غبارروبی قبور شهدای گمنام مجموعه امیرچخماق همزمان با ایام ا... دهه فجر


حضور اعضای جوانان، داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان یزد در نماز جمعه شهر یزد، برپایی ایستگاه سلامت و تجدید میثاق با شهدا به مناسبت 12 بهمن و آغاز دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ سید مهدی حسینی سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد از برپایی ایستگاه سلامت، حضور در نماز جمعه شهر یزد و تجدید میثاق با شهدا با حضور 60 نفر از اعضای این جمعیت خبر داد.

حسینی ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه افزود: بدون شک با گذشت و شجاعت شهیدان والا مقام بوده است که می توانیم امروزه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن بگیریم.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد همچنین از برپایی ایستگاه سلامت و ارائه خدمات سلامت همچون تست فشار خون، تست قند خون، ارائه مشاوره سلامت و ...   در محل نماز جمعه شهر یزد خبرداد و در ادامه عنوان کرد: اعضای جوان، داوطلب و امدادگران نیز با حضور در نماز جمعه شهر یزد و همچنین قبور شهدای گمنام مجموعه امیرچخماق بار دیگر با امام و رهبری و شهدا تجدید میثاق نمودند.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.