شناسه : 151379834

برف و باران در بافق ادامه دارد


​رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بافق در این خصوص گفت: با توجه به اینکه سامانه بارشی در شهرستان ادامه پیدا می کند وشاهد بارش باران و برف در حوزه استحفاظی این شهرستان می باشیم، از عموم همشهریان عزیز درخواست می گردد، از سفرهای غیر ضروری به ویژه در محور های کوهستانی پرهیز نموده و در صورت اجبار با وسایل ایمنی و زنجیر چرخ با رعایت نکات ایمنی سفر کنند. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، محمد صالح عابدی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بافق اظهار داشت: محور کوشک سبزدشت در حال بارش برف می باشد و اکیپ های راهداری در این مسیر مستقر و نسبت به برفروبی و نمک پاشی اقدام نموده اند. وی در پایان، تاکید کرد: در اکثر محورهای شهرستان بافق بارش باران بسیار شدید است و احتمال وقوع سیل می باشد، بدین جهت همشریان گرامی با وسایل ایمنی لازم نسبت به جا به جایی ایمن اقدام نمایند.

​رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بافق در این خصوص گفت: با توجه به اینکه سامانه بارشی در شهرستان ادامه پیدا می کند وشاهد بارش باران و برف در حوزه استحفاظی این شهرستان می باشیم، از عموم همشهریان عزیز درخواست می گردد، از سفرهای غیر ضروری به ویژه در محور های کوهستانی پرهیز نموده و در صورت اجبار با وسایل ایمنی و زنجیر چرخ با رعایت نکات ایمنی سفر کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، محمد صالح عابدی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بافق اظهار داشت: محور کوشک سبزدشت در حال بارش برف می باشد و اکیپ های راهداری در این مسیر مستقر و نسبت به برفروبی و نمک پاشی اقدام نموده اند.

وی در پایان، تاکید کرد: در اکثر محورهای شهرستان بافق بارش باران بسیار شدید است و احتمال وقوع سیل می باشد، بدین جهت همشریان گرامی با وسایل ایمنی لازم نسبت به جا به جایی ایمن اقدام نمایند.آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.