شناسه : 153640971

بررسی ابهامات طرح یکپارچه سازی شرکتهای آبفا وآبفار با حضور مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی وآموزش آب وفاضلاب کشور


ابهامات طرح یکپارچه سازی شرکتهای آبفا وآبفار با حضور مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی وآموزش آب وفاضلاب کشور بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب روستایی استان یزد:در جلسه ای با حضور اعظم دانائیان مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی وآموزش شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور و همراهان،مدیرعامل آبفار یزد وجمعی دیگر از مدیران ستادی این شرکت در خصوص طرح یکپارچه سازی سوالاتی مطرح گردید.

در این جلسه دانائیان اظهار داشت:پس از یکپارچه سازی شرکتهای آب وفاضلاب شهری وروستایی کسانیکه عهده دار مسئولیتهای مشاغل اختصاصی هستند بسته به نوع کار ومسئولیتی که به عهده دارند می توانند از پیمانی به رسمی تبدیل وضعیت شوند ودر خصوص نیروهای انجام کارمشخص نیز در حال پیگیری می باشد.

وی همچنین اظهار داشت: در یکپارچه سازی تعدیل نیرو ویا حذف نیروها با هرگونه قراردادی در شرکتهای آبفا وآبفار مطرح نیست.

وی در ادامه اذعان داشت: بخشی از طرح یکپارچه سازی شرکتهای آبفا وآبفار در سال 1392 انجام شد ودر نهایت به دلیل آماده نبودن زیرساختهای شرکتهای آبفار متوقف گردید.

مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی وآموزش شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور ضمن ابراز امیدواری در مورد آینده تصریح کرد: در حال حاضر کارگروهایی جهت رفع مشکلات وابهامات تشکیل شده است.

داناییان در آخر با اشاره به امر آموزش در بالابردن سطح معلومات در ادارات تاکید کرد و افزود:شرکت آب وفاضلاب روستایی استان یزد نیز یکی از شرکتهای فعال در امر آموزش می باشد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.