شناسه : 153527898

باید از ظرفیت بیمه روستائی در کلیه روستاهای استان استفاده کرد


مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد خواستار بهره مندی حداکثری از ظرفیت صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در روستاهای استان شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر ، حسن ابراهیمی مدیر صندوق استان در ایام نوروز امسال با همراهی زارع رشکوییه، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری استان یزد، بخشداران بخش آسفیج، مرکزی بافق، مرکزی اشکذر، فرمانداران شهرستان بافق و اشکذر و امام جمعه شهرستان بافق با حضور در روستاهای شمسی رستاق، کویجان بهاباد و بشکان بافق از برنامه های تدارک دیده شده بازدید به عمل آوردند.

زارع رشکوییه ضمن بیان ضرورت برخورداری اقشار مختلف جامعه کشاورزی، روستایی و عشایری از بیمه بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوتی، خواهان استفاده از ظرفیت این بیمه در کلیه روستاهای استان شد و گفت: انشالله در سال آینده کلیه سرپرستان خانوار بتوانند از حمایت ها و کمک های دولت استفاده کنند.

ابراهیمی نیز ضمن بیان اینکه دولت بخشی از کمک ها و مساعدت هایش را در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار خواهد داد گفت: همه کشاورزان، روستائیان و عشایر باید حداقل به یک صندوق بیمه ای وصل باشند تا از این مساعدت ها بهره مند شوند.

در ادامه ابراهیمی به تشریح وضعیت بیمه، مزایا و شرایط عضویت در این صندوق پرداخت.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.