شناسه : 153401400

بازدید کارشناسان آسیب‌های اجتماعی معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشوراز پایگاه‌های رصد و کنترل آسیب‌های اجتماعی استان


کارشناسان آسیب‌های اجتماعی معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشوراز 5 پایگاه رصد و کنترل آسیب‌های اجتماعی استان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام روحی  و جناب آقای مالکی کارشناسان آسیب‌های اجتماعی معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشوردر سفر دو روزه به استان از 5 پایگاه رصد و کنترل آسیب‌های اجتماعی بازدید کردند.

این کارشناسان در روز اول سفر خود به استان با حضور در منطقه حسن آباد نماز جماعت مغرب و عشاء را در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) این منطقه اقامه و در ادامه با حضور در دفتر پایگاه رصد و کنترل آسیب‌های اجتماعی حسن آباد ضمن گفتگو با حجت الاسلام ناصرخواه مدیر پایگاه در جریان فعالیت‌های صورت گرفته  و برنامه‌های پیش رو قرار گرفتند.

بازدید از پایگاه رصد و کنترل آسیب‌های اجتماعی منطقه کشتارگاه و گفتگو با حجت الاسلام هاشمی نژاد مدیر پایگاه از دیگر برنامه‌های روز اول کارشناسان آسیب‌های اجتماعی معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور به استان یزد بود.

بازدید از پایگاه رصد و کنترل آسیب‌های اجتماعی منطقه شهیدیه میبد و گفتگو با حجت الاسلام مشیری، بازدید از پایگاه رصد و کنترل آسیب‌های اجتماعی منطقه میبد بالا و پایین و گفتگو با حجت الاسلام جعفری و بازدید از پایگاه رصد و کنترل آسیب‌های اجتماعی منطقه اسکان و گفتگو با حجت الاسلام حیدری برنامه روز دوم کارشناسان اعزامی به استان یزد بود.

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.