شناسه : 153511725

بازدید معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی از پروژه ها و محورهای گردشگری شهرستان تفت


دوشنبه دوازدهم فروردین ماه 98؛ معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در سفر به استان یزد، با حضور در شهرستان تفت از پروژه ها و محورهای گردشگری این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ صبح امروز "حسین اربابی" معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور با همراهی "سید مصطفی فاطمی" مدیرکل میراث فرهنگی یزد از تفرجگاه دره گاهان و روستاهای مبارکه و چم در شهرستان تفت بازدید کرد.

اربابی در ادامه با حضور در محل احداث پروژه عظیم منطقه نمونه گردشگری بام تفت، از نزدیک ر جریان اقدامات صورت گرفته در این پروژه قرار گرفت و مشکلات و موانع پروژه نیز در نشستی با حضور مسئولان استان و شهرستان بررسی شد.

گفتنی است: معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور در این سفر علاوه بر بازدید از پروژه ها و محورهای گردشگری شهرستان تفت، از بناهای تاریخی- فرهنگی این شهرستان نیز بازدید کرد و در جریان نحوه خدمات رسانی به گردشگران نوروزی در این بناها قرار گرفت.

معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور در حاشیه بازدید از بناهای تاریخی و گردشگری تفت با بیان اینکه این شهرستان از جاذبه های ارزشمندی در دو حوزه تاریخی و طبیعی برخوردار است، گفت:در کنار همه این‌ جاذبه ها، مهمان ‌نوازی مردم این شهر و اصالت و هویت فرهنگی آن ‌ها در همه‌ جا نمودار است و به ‌خوبی می‌توان مهمان ‌نوازی را در سراسر شهرستان مشاهده کرد.

او همچنین گفت: جاذبه ‌های گردشگری، تاریخی و طبیعی در تفت از تنوع خوبی برای ذائقه ‌های مختلف مسافران برخورداراست. با این وصف با بررسی خدمات ارائه شده به گردشگران به این نتیجه دست یافتیم که کیفیت خدمات ارائه شده به گردشگران نوروزی درشهرستان تفت از کیفیت مطلوبی برخورداراست.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.