شناسه : 151997774

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از اردوی تیم ملی ترامپولین


مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با حضور درتمرینات ملی پوشان ترامپولین از نزدیک با آنها دیدار و گفتگو کرد.

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به همراه سیداحمد هاشمی معاون توسعه ورزش این اداره کل ، سیدحسام نواب رئیس هیات ژیمناستیک استان و جمعی از اعضاء هیات ژیمناستیک در اردوی تیم ملی ترامپولین که در یزد برپا شده ، حضور پیدا کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در جریان این بازدید در دیدار با ملی پوشان و کادر فنی تیم ملی ضمن خیرمقدم به اردونشینان گفت: مجموعه ی ورزشی استان سعی و تلاشش بر این است که با گرفتن میزبانی های خاص و اردوها به ارتقای سطح آمادگی ورزشکاران کمک کند.

شریعتی افزود: خیلی خوشحال و خرسندیم از اینکه میزبان شما ملی پوشان هستیم و قطعا برپایی این اردو باعث ایجاد انگیزه و ترغیب نوجوانان و جوانان برای فعالیت در این رشته ورزشی خواهد شد.

وی ادامه داد: ژیمناستیک استان یزد رشد خوب و چشمگیری داشته و در بخش های مختلف ترامپولین ، آکروژیم ، هنری و دیگر شاخه ها در کشور جایگاه خوبی داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد خاطرنشان کرد: باعث افتخار و سربلندی استان یزد هست که سرمربی تیم ملی از یزد هست و به شما ملی پوشان توصیه میکنم از تجربیات و دانش کاظم خضری که از مربیان برجسته ترامپولین هستند، نهایت استفاده را ببرید.

سیدحسام نواب رئیس هیات ژیمناستیک استان یزد هم گفت: مرحله جدید اردوی تیم ملی ترامپولین کشورمان از 18 بهمن ماه در یزد آغاز شده و امروز بکار خود پایان داده است که محمد سعید آبادی ، محمد مهدی نجفی ، امیر فراهانی ، سید حسین حسینی ، امیررضا مسگری و میلاد عیسی زاده ورزشکاران حاضر در اردو بودند تا خود را برای مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو در بلاروس آماده کنند.

وی افزود: ناصر خضری از افتخارات استان یزد به عنوان سرمربی و ماهان باژرنگ و سید مجید موسوی به عنوان مربی هدایت این مرحله ازاردو را برعهده دارند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.