شناسه : 153778297

بازدید مدیرکل دفتر اموربانوان و خانواده استانداری یزد از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان ابرکوه


رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ابرکوه از بازدید مدیر کل دفتر اموربانوان و خانواده استانداری یزد از مرکزخواهران این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی  و حرفه  ای استان یزد  عباس حسنی در تکمیل این خبر افزود:   فاطمه دانش یزدی مدیرکل دفتر اموربانوان و خانواده استانداری  یزدبه همراه اسحاقی معاون سیاسی امنیتی و آدمی مشاور در امور بانوان فرمانداری  شهرستان  ابرکوه از کارگاههای  آموزشی فرش-چرم-خیاطی-بافت-هنرهای تزیینی مرکز آموزش  فنی  و حرفه  ای خواهران این شهرستان بازدید نمودند.

در این بازدید مدیرکل دفتر  اموربانوان و  خانواده استانداری یزد ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این مرکز، آموزش به کارآموزان و پرکردن اوقات فراغت زنان خانه دار و همچنین جوانان جویای کار و کسب مهارت در راستای اشتغال پایدار برای زنان خود سرپرست را از مزایای  دوره  های آموزشی مرکزآموزش فنی  و حرفه ای خواهران ابرکوه دانست .

وی مساعدت لازم جهت اخذ وام و تسهیلات ارزان قیمت از صندوق کارآفرینی برای قشر زنان خود سرپرست را از برنامه های خود عنوان کرد.  

گفتنی است اسحاقی معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان  ابرکوه  نیز قول مساعدت و همکاری در واگذاری و یا اجاره مکان به بافندگان فرش و گلیم را داد تا با ترویج مهارت آموزی و عرضه محصولات تولیدی خود در نمایشگاه های شهرستان ، این صنعت از رونق بهتری برخوردار گردد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.