شناسه : 153238677

بازدید استاندار یزد،نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش و پرورش و هیئت همراه از المپیاد بازی های فکری،آموزشی و سرگرمی دانش آموزی نبوغ


استاندار یزد : المپیاد دانش‌آموزی نبوغ شکوفایی استعداد دانش‌آموزان را در راستای مهارت های زندگی رقم خواهد زد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد"محمد علی طالبی" استاندار یزد در این بازدید گفت: برنامه هایی که موجب معرفی استعدادهای سرشار دانش‌آموزان می شود بسیار ارزنده و قابل قدردانی است و  المپیاد دانش آموزی نبوغ این استعداد سرشار را شناسایی می کند.
این مقام مسئول اظهار داشت: استان به چنین برنامه هایی نیازمند است و متاسفانه تمرکز ما و بخصوص خانواده ها بیشتر بر روی درس و کتاب بوده است در حالی که دانش‌آموزان به چنین برنامه های شادی نیازمند هستند و المپیاد دانش‌آموزی نبوغ استعداد دانش‌آموزان را در راستای مهارت های زندگی رقم خواهد زد.
محمد علی طالبی خانواده ها را به تشویق فرزندان خود به چنین برنامه هایی دعوت کرد گفت: بازی های فکری، آموزشی و سرگرمی کمک زیادی به رشد شخصیتی و ذهنی دانش‌آموزان دارد و آنها را توانمند خواهد کرد تا در آینده کشور و بخصوص در خانواده خود برای ایفای نقش آمادگی بیشتری داشته باشند.
استاندار یزد حمایت خود را برای چنین برنامه هایی که سبب رشد مهارت های دانش‌آموزان می شود اعلام کرد و بیان داشت: با پیشنهادها و همکاری آموزش و پرورش و مجموعه پارک علم و فناوری اقبال در جهت توسعه و پیشرفت چنین برنامه هایی استقبال خواهیم کرد و از هیچگونه همکاری دریغ نخواهیم کرد.
وی در پایان از تمام مسئولان و ارگانهایی که برای برنامه ریزی چنین برنامه های مفرح و شادی که سبب شناسایی و تقویت مهارت های دانش‌آموزان می شود تقدیر و تشکر کرد.
گفتنی است المپیاد دانش‌آموزی نبوغ با مشارکت سازمان دانش‌آموزی، اداره کل آموزش و پرورش و  پارک علم و فناوری اقبال و با حضور بیش از 2 هزار دانش‌آموز از مقاطع مختلف تحصیلی در رشته های هوافضا، رباتیک، دومینو، جنگا، روبیک، پنتاگو، ریورسی، کریدور و لیوان چینی در حال برگزاری است.آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.