شناسه : 150316661

آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پروش شهرستان خاتم


طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد" محمد حسین شکیبا " به سمت مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاتم منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، امام جمعه شهرستان خاتم در این مراسم با اشاره به برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت : علم وسیله ای است برای رسیدن به تزکیه و دین اسلام اهمیت و جایگاه مهمی برای علم آموزی قائل شده است .
" حجت الاسلام جعفری " افزود : علم نردبان ترقی و رشد انسان به معنویت است و انسان باید از این طریق جایگاه خودش را بشناسد و قدردان آن باشد .
فرماندار خاتم نیز در این مراسم افزود : کشوری می تواند در عرصه جهانی حرف برای گفتن داشته باشد که در حوزه آموزش و پرورش قوی باشد.
" فرجام فاضلی " گفت : دغدغه و تصمیمات آموزش و پرورش باید تصمیمات ملی باشد و پیشرفت های نظامی،اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی همه باید در راستای پیشرفت و توجه به آموزش و پرورش باشد .
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز گفت : انسان از سه بخش جسم و روح و اعمال تشکیل شده است که جسم فانی است و روح به عالم ملکوت برمی گردد ولی اعمال همیشه باقی می ماند واین اعمال انسان است که نشانگر شخصیت انسان اوست.
" مرات امین الرعایا " با اشاره به وظیفه سنگین پذیرش مسئولیت در جامعه افزود : مسئولیت نعمتی از طرف خداوند برای خدمت به خلق خدا و نعمت خدمت در بحث تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش ویژه است چون در راه تربیت ، سعادت  و تکامل بشر است .
وی ضمن تشکر از همه پیشکسوتان و مدیران پیشین آموزش و پرورش این شهرستان از زحمات  حبیب الله کاظمی نسب قدردانی نمود و انتصاب  محمد حسین شکیبا  به عنوان مدیر آموزش و پرورش خاتم را تبریک گفت و افزود : امیدوارم با استفاده از توانمندی های همه دستگاههای شهرستان و پتانسیل عظیم فرهنگیان، امام جمعه و فرماندار بتوانید به مردم خدمت کنید .


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.