شناسه : 150226166
در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی:

ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی به آسایشگاه سالمندان تفت رسید


در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ، اخذ درخواست صدور کارت هوشمند ملی سالمندان آسایشگاه فاطمه الزهرا( سلام الله علیها ) تفت با حضور مدیر کل ثبت احوال استان و روسای ادارات بهزیستی و ثبت احوال این شهرستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان یزد،محمدعلی مکرمی در گفتگو با خبرنگاران گفت : با هماهنگی صورت گرفته بین ثبت احوال و بهزیستی ، تیم سیار ثبت احوال در تمامی مراکز روزانه سالمندان و معلولین استان جهت دریافت و تکمیل مراحل ثبت نام  کارت هوشمند ملی حضور می یابد.
وی افزود : این وظیفه ماست برای کسانی که توانائی حرکت و انجام عادی امور خود را ندارند خدمات سعل تر و در دسترسی را فراهم کنیم .
مکرمی تصریح کرد: ۸۰۰ ایستگاه سیار در سطح کشور و 12 ایستگاه سیار در استان برای دریافت درخواست های سالمندان ، معلولین و جانبازان عزیز پیش بینی شده و متقاضیان می‌توانند برای استفاده از این خدمت با شماره تلفن 36202304 درخواست خود را به روابط عمومی ثبت احوال استان اعلام کنند .
دبیر شورای هماهنگی ثبت احوال استان یزد در پایان از مردم خواست با مراجعه به سایت www.ncr.ir برای ثبت نام کارت هوشمند خود اقدام و پس از پرداخت آنلاین مبلغ 20 هزار تومان به حساب خزانه و انتخاب نزدیک ترین دفتر پیشخوان دولت به محل سکونت خود ، در روز تعیین شده از سوی سامانه ، با در دست داشتن اصل شناسنامه به دفتر پیشخوان مراجعه و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند .
محمدعلی مکرمی افزود : کسانی که کارت هوشمند ملی خود را گم کرده اند برای درخواست کارت مجدد با در دست داشتن شناسنامه به ادارات ثبت احوال محل سکونت خود مراجعه کنند .


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.