شناسه : 153778604

آئین تکریم و معارفه سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان میبد


سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان میبد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد:"رضا نویدی " معاون  اداری  و پشتیبانی  اداره کل آموزش فنی  و حرفه  ای استان یزد در مراسم تکریم  و معارفه سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان میبد که با حضور معاون فرماندارشهرستان میبد، مدیر حراست  و مسئول  هماهنگی امور  مراکز اداره کل آموزش  فنی  و حرفه ای و روسای  مراکز آموزش فنی  و حرفه ای  خواهران  و برادران شهرستان  اردکان  و جمعی  از  کارکنان  و مربیان  مرکز  آموزش فنی و حرفه ای خواهران  و برادران شهرستان میبد در  محل سالن اجتماعات  این مرکز برگزار شد، اظهار کرد: موضوع آموزش های مهارتی امروز یکی از مهم ترین مباحث کشور محسوب می شود.

"نویدی " ضمن بیان اینکه امروز یکی از مهم ترین دغدغه و اولویت های مسئولان و مردم موضوع اشتغال است، گفت: یکی از مهم ترین وظایف مسئولان حوزه آموزش های مهارتی ،بهره گیری از هر فرصت و پتانسیل در راستای توانمندسازی جوانان و ایجاد اشتغال مولد در سطح جامعه است .

وی در ادامه این مراسم با استناد به  آیه  58  سوره  مبارکه نساء  افزود: مسئولیت امانت الهی محسوب می شود و ارائه خدمات مناسب به مردم یکی از مهم ترین نتایج حاصل از این مسئولیت ها است.

ایشان ضمن رضایت از عملکرد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان میبد خاطرنشان کرد: انتظار می رود با توجه  به  ظرفیت  ها  و پتاسیل  های  خوب شهرستان  میبد تغییر در حوزه آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سبب بهبود روند مهارت آموزی و ایجاد اشتغال های مولد به ویژه برای جوانان شود.

وی تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر را یکی از مهم ترین برنامه ها و اولویت های مراکز آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد و افزود: تربیت این نیرو به ایجاد اشتغال و کارآفرینی در سطح جامعه کمک می کند .

در  ادامه جمال  دهقانی  رئیس  سابق مرکزآموزش  فنی   و حرفه  ای  میبد گزارش مختصری  از  عملکرد مرکز  را  در  دوران  مسئولیت  خود  ارائه  کرد و از  حمایت های بی  دریغ  مدیرکل  و معاونین  اداره  کل آموزش  فنی  و حرفه  ای  استان تقدیر  و تشکر  نمود.

گفتنی  است درپایان این  مراسم به پاس  زحمات و تلاش  های چندین ساله جمال  دهقانی  رئیس  سابق مرکز میبد، لوح  تقدیر و هدیه ای از سوی  مدیر کل آموزش  فنی  و حرفه  ای استان و فرماندار شهرستان میبد  به  وی اهداء و حسین فلاح به  عنوان  سرپرست جدید این  مرکز  معرفی گردید.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.