شناسه : 150727942

اهدای خون اعضای جوانان و داوطلبین هلال احمر شهرستان مهریز


به گزارش روابط عمومي انتقال خون يزد، همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تيم سيار خونگيري این اداره کل چهارشنبه 17 بهمن ماه در هلال احمر شهرستان مهريز استقرار يافت و اعضاي داوطلب و جوانان جمعيت هلال احمر آن شهرستان  ضمن اهدای خون به پویش #اهدای-خون-کار-خیر پیوستند. گفتنی است جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز یکی از مراکز فعال در امر ترویج فرهنگ اهدای خون به حساب می آید و در مناسبت های مختلف در طول سال امکانات لازم، جهت اهدای خون مردم آن شهرستان و اعضای هلال احمر خود فراهم می نماید.

به گزارش روابط عمومي انتقال خون يزد، همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تيم سيار خونگيري این اداره کل چهارشنبه 17 بهمن ماه در هلال احمر شهرستان مهريز استقرار يافت و اعضاي داوطلب و جوانان جمعيت هلال احمر آن شهرستان  ضمن اهدای خون به پویش #اهدای-خون-کار-خیر پیوستند.

گفتنی است جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز یکی از مراکز فعال در امر ترویج فرهنگ اهدای خون به حساب می آید و در مناسبت های مختلف در طول سال امکانات لازم، جهت اهدای خون مردم آن شهرستان و اعضای هلال احمر خود فراهم می نماید.آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.