شناسه : 150169513

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت آبفای شهری و دانشگاه آزاد اسلامی یزد


شرکت آب و فاضلاب شهری استان و دانشگاه آزاد اسلامی یزد به منظور ایجاد و گسترش هم فکری ، همکاری‌های آموزشی پژوهشی و طرح‌های کاربردی ، با حضور نمایندگان طرفین تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آبفا گفت : از اهداف این تفاهم نامه، دستیابی به چشم انداز 20 ساله کشور، تحقق اهداف برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، بهره‌برداری بهینه از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل، امکانات و توانایی‌های موجود و همچنین بهره‌گیری از استعدادها و توانمندی‌های علمی، پژوهشی، تحقیقاتی، آموزشی، فناوری و نیز رفع مشکلات، چالش‌ها، محدودیت‌ها و نیازهای تحقیقاتی و پژوهشی می باشد .

جعفری ، همکاری، حمایت و اجرای اولویت‌های تحقیقاتی و طرح‌های پژوهشی شرکت و رفع نیازهای علمی آن در صورت تصویب کمیته تحقیقات شرکت، اعلام و آگاه سازی دانشگاه از اولویت‌های تحقیقاتی شرکت،همکاری طرفین جهت ایجاد و توسعه ارتباط مؤثر بین دانشگاه و صنعت آب.انجام داوری و نظارت بر پروژه‌های تحقیقاتی شرکت توسط دانشگاه در صورت تصویب کمیته تحقیقات شرکت و ... را از مفاد این تفاهم نامه عنوان کرد .

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.