شناسه : 153631383

امضای تفاهم نامه همکاری هیئت ورزشهای همگانی استان و پارک کلینیک باغچه ذهن


هیئت ورزشهای همگانی استان یزد و پارک کلینیک باغچه ذهن در جهت همکاری برای ارتقا در زمینه رشته ورزشی های فکری و ذهنی تفاهم نامه همکاری به امضا رساندند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، در نشست امضای این تفاهم نامه که با حضور امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان و همچنین رادمنش، مدیر پارک کلینیک باغچه ذهن در دفتر هیئت ورزشهای همگانی استان برگزار شد، امیرعظیم صحت مند در سخنانی با تقدیر از تلاشهایی که در جهت ساخت چنین فضای آموزشی در استان شکل گرفته است افزود: این پارک کلینیک می تواند علاوه بر سرگرمی که برای کودکان فراهم می آورد به رشد ذهنی، خلاقیت و تمرکز آنها نیز کمک کند که این نیز از اهداف هیئت ورزشهای همگانی استان است.

وی ادامه داد: امیدواریم در آینده ای نزدیک کمیته هایی مانند لیوان چینی، مکعب روبیک، دومینو و ... با کمک آن مرکز رشد داشته باشند.

 رادمنش نیز در این گفتگو با تشکر از توجه هیئت ورزشهای همگانی به رشد فکری کودکان آن را بسیار ارزشمند دانست و ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با کمک ورزشهای همگانی استان، قدمی در رشد تمرکز و خلاقیت و آینده کودکان شهرمان برداریم.

 در ادامه مسئولین هیئت ورزشهای همگانی استان نیز با حضور در این مجموعه  از بخشهای مختلف آن بازدید کردند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.